O nás

na webu Aukce NEXT REALITY

Jsme NEXT REALITY. Firma, kterou v roce 2006 založili Robert Hanzl a Roman Vlasák, aby změnili realitu na nemovitostním trhu. Aby dokázali, že realitní řemeslo se dá dělat poctivě, v zájmu klienta a s kvalitní péčí o svoje lidi.

Začínali jsme s jednou kanceláří, dnes máme silnou pobočkovou síť po celé ČR, která funguje na franšízovém partnerství. Počet klientů, kteří s námi prodali, pronajali, koupili nebo si pronajali nemovitost, se za ta léta vyšplhal na neuvěřitelných 110 tisíc. K tomu nám dopomohl kvalitní servis, moderní call centrum, vlastní právní oddělení a promyšlený marketing zakázek.

Naši makléři jsou špičkoví profesionálové, kteří dodržují podmínky zákona o realitním zprostředkování a zavazují se dodržovat etický kodex. Podporujeme je v jejich činnosti i vzdělávání, aby se stále posouvali ve svém profesním, ale i osobním životě. 

Historie

První pobočku jsme otevřeli v roce 2006 v Praze. Naši zakladatelé měli již tenkrát na prvním místě kvalitu klientského servisu, což platí ve firmě dodnes. O dva roky později jsme začali otevírat další pobočky, do roku 2015 jsme vybudovali síť o 35 pobočkách a do spolupráce získali přes 300 realitních makléřů. Rok 2016 byl pro nás absolutně klíčový. Po 10 letech budování vlastní sítě jsme představili franšízový koncept NEXT REALITY PARTNER, který se stal dalším nástrojem rozvoje poboček po celém území ČR. V roce 2018 jsme uzavřeli strategickou spolupráci se společností Partners, jedničkou na trhu finančního zprostředkování, která přinesla rozšíření námi nabízených služeb.

Budoucnost

Budoucnost NEXT REALITY je zejména v lidech, se kterými spolupracujeme. Těch, co sdílejí stejné hodnoty a mají chuť na sobě pracovat. Naším cílem je, aby služby společnosti byly dostupné pro všechny.